בדיקות רפואיות של כלב ע"י וטרינר

חברות מיוצגות

וטמרקט בע"מ משווקת ומפיצה מוצרים וטרינריים, ציוד וטרינרי ומזון לחיות מחמד של החברות המובילות בעולם וביניהן:

Bayer Animal Health
מוצרי Bayer מספקים הגנה מיריבית לבעלי חיים, תוך שמירה על סביבה בריאה. חברת באייר משמרת את מעמדה כמובילה בתחום הגנת בעלי חיים בזכות מחקר תמידי ופיתוח של מוצרים חדשים, טובים ומשופרים יותר לבריאות בעלי חיים והדברה מאז 1919.

Hill's Pet Nutrition
חברת Hill's נוסדה לפני למעלה מ-70 שנה על ידי וטרינר יוצא דופן בשם ד"ר מרק מוריס שמטרתו היתה אחת - לייצר את המזון האיכותי ביותר לחיות המחמד. הוא האמין כי עלינו להתייחס בכובד ראש לבריאותן של חיות המחמד, ממש כשם שאנו מתייחסים לבריאותנו שלנו.

כיום ב- Hill's מעל ל- 150 וטרינרים, תזונאים מומחים ומדענים בעלי שם עולמי הרתומים למטרה אחת: לסייע לחיות המחמד לחיות חיים בריאים, ארוכים ומלאים.

מספר לא מועט של מחקרים מתפרסם מדי שנה על ידי צוות המדענים של החברה, אשר בנוסף גם משקיעים את זמנם בהוראה בבתי ספר מובילים לווטרינריה בעולם.

MSD
חברת MSD Animal Health מציעה לעוסקים בבריאות בעלי החיים, חקלאים, בעלי חיות מחמד ורשויות את המגוון הרחב ביותר של תרופות וטרינריות, חיסונים ועוד שירותים ופתרונות בתחום הבריאות.
פעילות החברה מוקדשת לשימור ושיפור בריאותם ואיכות חייהם של בעלי החיים.

Zoetis
חברת זואטיס חוקרת, מפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של תרופות חיסונים ומוצרים דיאגנוסטיים לשמירה על בריאות בעלי החיים.
מוצרי זואטיס מיועדים לתת מענה לצורכי היומיום האמיתיים של רופאים וטרינריים, מגדלי חיות משק ובעלי חיות המחמד.

IDEXX
מעבדות IDEXX הינה חברה מובילה וחדשנית בתחום הטיפול הבריאותי בחיות מחמד. החברה מספקת מגוון רחב של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיה לאבחון ומידע מיקרוביולוגי המשפרים את היכולת של וטרינרים לקיים טיפול רפואי מתקדם ויעיל.

IDEXX הינה גם מובילה עולמית בביצוע בדיקות אבחון עבור בעלי חיים ועופות ובדיקות איכות ובטיחות של מים וחלב. מעבדות IDEXX מעסיקה יותר מ -6,000 עובדים המציעים שירותים ומוצרים ללקוחות ביותר מ -175 מדינות.

שתף קישור במייל שתף קישור בוואטסאפ שתף קישור בפייסבוק