בדיקות רפואיות של כלב ע"י וטרינר

חברות מיוצגות

וטמרקט בע"מ משווקת ומפיצה מוצרים וטרינריים, ציוד וטרינרי ומזון לחיות מחמד של החברות המובילות בעולם וביניהן:

Elanco

אלנקו, מהחברות המובילות בעולם בתחום בריאות בעלי החיים רכשה לאחרונה את חברת Bayer Animal Health, (שהיא עכשיו חלק מאלנקו).
מטרתה העיקרית של אלנקו היא לקדם את תחום בריאות בעלי החיים, ע"י כך שתספק לבעלים ולווטרינרים את המוצרים החיוניים לשמירה על בעלי החיים בריאים.
מטרה זו מושגת בזכות מחקר תמידי ופיתוח של מוצרים חדשים, יעילים ומשופרים המשמשים לטיפול במחלות ולמלחמה בטפילים.

אלנקו והלוגו האלכסוני הם שמות רשומים של אלנקו או שלוחותיה, באייר והלוגו המוצלב של באייר הם שמות רשומים של באייר. ©2021 אלנקו ושלוחותיה PM-IL-21-0017

Hill's Pet Nutrition
 
Hill's Pet Nutrition מקדישה את משאביה למחקר ולייצור תזונה פורצת דרך לכלבים ולחתולים, המבוססים על הבנה מדעית של צרכיהם הספציפיים.

המשימה של חברת Hill's Pet Nutrition, שנוסדה לפני למעלה מ -80 שנה מתוך מחויבות בלתי מעורערת להשקעה בתזונה איכותית של חיות מחמד, היא לעזור להעשיר ולהאריך את מערכת היחסים המיוחדת שבין אנשים לחיות המחמד שלהם. החברה מעסיקה צוות של מעל ל- 200 וטרינרים, תזונאים ומדענים בתחום תזונת חיות המחמד הרתומים למטרה אחת - לסייע לחיות המחמד לחיות חיים בריאים, ארוכים ומלאים.

ב- Hill's גאים להיות חברת מזון חיות המחמד הראשונה ליישום הקונספט של תזונה קלינית מבוססת הוכחות, בעת פיתוח מזון לחיות מחמד.
 
למידע נוסף על החברה, המוצרים והפילוסופיה התזונתית - בקרו ב- Hillspet.co.il
ובפייסבוק " הילס מזון לכלבים ולחתולים ".

MSD
חברת MSD Animal Health מציעה לעוסקים בבריאות בעלי החיים, חקלאים, בעלי חיות מחמד ורשויות את המגוון הרחב ביותר של תרופות וטרינריות, חיסונים ועוד שירותים ופתרונות בתחום הבריאות.
פעילות החברה מוקדשת לשימור ושיפור בריאותם ואיכות חייהם של בעלי החיים.

Zoetis
חברת זואטיס חוקרת, מפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של תרופות חיסונים ומוצרים דיאגנוסטיים לשמירה על בריאות בעלי החיים.
מוצרי זואטיס מיועדים לתת מענה לצורכי היומיום האמיתיים של רופאים וטרינריים, מגדלי חיות משק ובעלי חיות המחמד.

IDEXX
מעבדות IDEXX הינה חברה מובילה וחדשנית בתחום הטיפול הבריאותי בחיות מחמד. החברה מספקת מגוון רחב של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיה לאבחון ומידע מיקרוביולוגי המשפרים את היכולת של וטרינרים לקיים טיפול רפואי מתקדם ויעיל.

IDEXX הינה גם מובילה עולמית בביצוע בדיקות אבחון עבור בעלי חיים ועופות ובדיקות איכות ובטיחות של מים וחלב. מעבדות IDEXX מעסיקה יותר מ -6,000 עובדים המציעים שירותים ומוצרים ללקוחות ביותר מ -175 מדינות.

שתף קישור במייל שתף קישור בוואטסאפ שתף קישור בפייסבוק