סביבה בטוחה

גורי חתולים הם יצורים סקרנים ומלאי חיים ויש לנקוט באמצעי זהירות בסיסיים כדי למנוע תאונות.

סכנות סביבתיות:

שקיות ניילון, חפצים קטנים וחוטים פרומים עלולים לגרות את החתלתול למשחק, והוא עלול לבלוע חפצים שאינם מסוגלים למצוא את דרכם החוצה בדרך הטבע...

מומלץ לדאוג לאחסן  שקיות ניילון במקום בטוח, ולהרחיק  חפצים כגון חוטים, מחטים, גומיות, ומהדקים  כדי למנוע את בליעתם. גם כבלים של מכשירי חשמל או טלפון יכולים להיכלל במגרש המשחקים החתולי ומומלץ לודא כי הם מקובעים היטב לקיר 

מכונת הכביסה, מייבש הכביסה:

לחתלתולים לא מעטים, יש נטייה למצוא מקום שקט ונעים לנום בו. לא פעם, יבחרו לנוח בתוך ערמת הכביסה המונחת בתוף המכונה. חשוב מאוד להקפיד ולודא שהחתלתול אינו במכונה, טרם הפעלתה. אם יש ביכולתכם , עדיף להחזיק באופן תמידי את המכונות כשהן סגורות כשאינן בשימוש.

אסלות ופחים

הקפידו לסגור את מכסי האסלות והפחים מחשש שהחתלתול ייפול פנימה.

רעלים

הרחיקו את כל החומרים הרעילים או המסוכנים למקום בטוח. חומרים רעילים יכולים להיות בין חומרי ההדברה שיש לכם נגד חרקים, זר הפרחים שקיבלתם מתנה, תרופות שנועדו לשימושכם שאינן מתאימות לחילוף החומרים של החתלתול, אפילו מוצרי מזון ביתיים מסויימים עלולים להיות רעילים לחתולים.

צמחים מסוימים עלולים להיות רעילים לחתולים ומומלץ לא להחזיקם בבית. בחלק מהצמחים הרעלן ימצא בתוך אבקני הפרח, ויוכל להינשא על ידי האוויר בבית. על כן, יש לקחת בחשבון שהחזקת זר פרחים על מדף גבוה אליו החתלתול לא מגיע, לאו דווקא ימנע את הגעת הרעלן אל החתלתול ומומלץ להימנע מאחזקה. 

 

כניסה לוטרינר / בעל חנות
שם
סיסמה
הודעות
negishut icon