בחירת מזון מתאים

השנה הראשונה בחייו של החתלתול היא החשובה ביותר; שלושה גורמים ישפיעו על הבריאות העתידית שלו – הגנים שלו, הסביבה בה יגדל והתזונה שלו. כמובן שאינכם יכולים לשנות את המטען הגנטי שלו, אך תוכלו ליצור סביבה מתאימה עבורו ולבחור תזונה איכותית ובכך להשפיע לחיוב על התפתחותו. בנוסף לבית חם ומוגן עבור החתלתול, חשוב לוודא כי מזונו יכיל את הויטמינים, המינרלים וכל הנוטריינטים החשובים לגור גדל. על מוצרי מזון רבים יצוין שהמזון הוא מזון "מלא", כלומר מזון המכיל רמה מספקת של כל אחד ואחד מן הנוטריינטים הדרושים לחתלתול (חלבון, שומן, מינרלים ועוד( כך שלא יזדקק לתוספי תזונה. עם זאת, חשוב לדעת כי לא כל המזונות המלאים שווים ביניהם!

החתלתול צריך לאכול מגוון מרכיבים רחב ובכמויות מתאימות. לכל אחד ממרכיבים אלו יהיה תפקיד חשוב. בשמירה על בריאותו והתפתחותו התקינה של החתלתול. על כל המרכיבים החיוניים להימצא במזון כך שרמתם תהיה מאוזנת בהשוואה לאחרים, שכן אכילה מוגזמת של מרכיב מסויים עשויה לפגוע ממש כמו חוסר בו.

לדוגמה, המזון להתפתחות החתלתולים Hill's Science Plan Kitten Healthy Development הוא מזון מלא המאוזן באופן מדויק, אשר מיוצר ממרכיבים באיכות גבוהה ביותר ואינו מכיל מרכיבים עודפים או מרכיבים מיותרים. מזון זה מיוצר תוך שימת דגש על חיזוק המערכת החיסונית ומתן הבסיס התזונתי החיוני להתפתחות התקינה של האיברים הפנימיים, מערכת העיכול וההגנה החיסונית. המזון מועשר בנוסחת נוגדי החמצון שיעילותה מוכחת קלינית בתמיכה במערכת חיסונית חזקה. המזון להתפתחות החתלתול של סיינס פלאן מכיל רמה גבוהה במיוחד של חומצת השומן הטבעית DHA, אשר תומכת בכישורי הלמידה וההתפתחות של החתלתול. המזון מאופיין באיזון מדויק בין מרכיבי מפתח מינרלים לתמיכה בגדילת שיניים חזקות, עצמות ושרירים.

מוצרי Science Plan מכילים את נוסחת נוגדי החמצון - הנוסחה בעלת היעילות המוכחת קלינית למערכת חיסון חזקה.

בתקופה בה אנו חיים, ידועה לנו החשיבות של שילוב מרכיבים מקבוצת נוגדי החמצון בתזונתנו ומה תפקודם החיוני בגוף בנטרול תוצרים מטאבוליים מזיקים הנקראים 'רדיקאלים חופשיים'. אמת זו נכונה גם לגבי חיות המחמד שלנו - לנוגדי החמצון תפקיד חשוב בשימור הבריאות של החתלתולים. החתלתולים הצעירים נמצאים בסיכון לתחלואה ועליהם לפתח מערכת חיסון טובה במהרה – על כן נהוג לחסנם בגיל צעיר. נוסחת נוגדי החמצון המוספת למזון Hill's Science Plan להתפתחות

החתלתול, היא בעלת יעילות מוכחת קלינית – גם בנטרול נזקי רדיקאלים חופשיים וגם בהגברת אפקט החיסון על גוף החתלתול. היו סמוכים ובטוחים כי מזון החתלתול שלכם יסייע לו לבנות מערכת הגנה חזקה ויאפשר לו לגדול כחתול בריא.

רמת אומגה 3- ואומגה 6- אופטימלית

Hill's Science Plan להתפתחות החתלתול מכיל רמה אופטימלית של חומצות השומן מקבוצות אומגה 6 ואומגה 3 , המסייעות לשיפור התפתחות התנועתיות של חתלתולכם, לתמיכה בהתפתחות מערכת החיסון ולטיפוח פרווה מבהיקה ועור בריא ונעים.

רמת מינרלים אופטימלית

על החתלתול הקטן לבנות מסת עצם רבה לפני הגעתו לבגרות. כדי שתהליך זה יתרחש באופן אופטימלי, על המזון להכיל איזון מתאים של מינרלים ודגש מיוחד יושם על רמה מתאימה של סידן וזרחן. חשוב לשים לב שעודפים של סידן או זרחן, עלולים להזיק לגוף ממש כמו חוסרים.

חומצת השומן DHA ממקור טבעי

חומצת שומן זו חשובה בכל החיות הצעירות המתפתחות (אפילו לנו, בני האדם). היא תורמת להתפתחות הראייה ומערכת העצבים המרכזית. כפי שהביטוי 'ראה ולמד' נכון עבור תינוקות, כך גם עבור חתלתולים. הגור מגלה את העולם סביבו ולומד אותו באופן יומיומי בצורה ויזואלית. חומצת השומן DHA  מקבוצת אומגה 3 מהווה מרכיב מפתח להתפתחות תקינה של החתלתול. היא נמצאת באופן טבעי גם בחלב החתולה המיניקה. נוכחות חומצה זו חיונית להתפתחות תקינה של המוח ושל

הראייה. בנוסף, היא מעודדת התפתחות מערכת חיסון חזקה. על ידי האכלה של החתלתול במזון המועשר בחומצה DHA ממקור שמן דגים איכותי - כגון Hill's Science Plan להתפתחות החתלתול, תוכלו להיות בטוחים כי נתתם לחתלתול את הבסיס הטוב ביותר להתפתחות ולמיצוי הפוטנציאל שלו. ככל שגורכם ילמד מהר יותר, כך יתנהג טוב יותר כגור וילמד לחיות לצדכם תוך שמחה והרגשת בטחון כגור וכחתול בוגר.

בהכנת המזון Hill's Science Plan משתמשים בחומרי גלם מהאיכות הגבוהה ביותר, חומרי טעם וריח וחומרי שימור טבעיים בלבד.

כניסה לוטרינר / בעל חנות
שם
סיסמה
הודעות
negishut icon