בחירת מזון מתאים

השנה הראשונה בחייו של הכלבלב היא החשובה ביותר.

שלושה גורמים ישפיעו על הבריאות העתידית שלו – הגנים שלו, הסביבה בה יגדל והתזונה שלו.

כמובן שאינכם יכולים לשנות את המטען הגנטי שלו, אך תוכלו ליצור סביבה מתאימה עבורו ולבחור תזונה איכותית ובכך להשפיע לחיוב על התפתחותו. בנוסף לבית חם ומוגן עבור הכלבלב, חשוב לוודא כי מזונו יכיל את הויטמינים, המינרלים וכל הנוטריינטים החשובים לגור גדל. על מוצרי מזון רבים יצוין שהמזון הוא מזון "מלא", כלומר מזון המכיל רמה מספקת של כל אחד ואחד מן הנוטריינטים הדרושים לגור כלבים (חלבון, שומן, מינרלים ועוד( כך שלא יזדקק לתוספי תזונה. עם זאת, חשוב לדעת כי לא כל המזונות המלאים שווים ביניהם!

על הגור לאכול מגוון מרכיבים רחב ובכמויות מתאימות. לכל אחד ממרכיבים אלו יהיה תפקיד חשוב. בשמירה על בריאותו והתפתחותו התקינה. על כל המרכיבים החיוניים להימצא במזון כך שרמתם תהיה מאוזנת בהשוואה לאחרים, שכן אכילה מוגזמת של מרכיב מסויים עשויה לפגוע ממש כמו חוסר בו.

לדוגמה, המזון להתפתחות הכלבלב Hill's Science Plan Puppy Healthy Development הוא מזון מלא המאוזן באופן מדויק, אשר מיוצר ממרכיבים באיכות גבוהה ביותר ואינו מכיל מרכיבים עודפים או מרכיבים מיותרים. מזון זה מיוצר תוך שימת דגש על חיזוק המערכת החיסונית ומתן הבסיס התזונתי החיוני להתפתחות התקינה של האיברים הפנימיים, השלד, מערכת העיכול וההגנה החיסונית.

המזון מועשר בנוסחת נוגדי החמצון שיעילותה מוכחת קלינית בתמיכה במערכת חיסונית חזקה. המזון להתפתחות הכלבלב של סיינס פלאן מכיל רמה גבוהה במיוחד של חומצת השומן הטבעית DHA, אשר תומכת בכישורי הלמידה וההתפתחות. המזון מאופיין באיזון מדויק בין מרכיבי מפתח מינרלים לתמיכה בגדילת שיניים חזקות, עצמות ושרירים.

 

מוצרי Science Plan מכילים את נוסחת נוגדי החמצון - הנוסחה בעלת היעילות המוכחת קלינית למערכת חיסון חזקה.

בתקופה בה אנו חיים, ידועה לנו החשיבות של שילוב מרכיבים מקבוצת נוגדי החמצון בתזונתנו ומה תפקודם החיוני בגוף בנטרול תוצרים מטאבוליים מזיקים הנקראים 'רדיקאלים חופשיים'. אמת זו נכונה גם לגבי חיות המחמד שלנו - לנוגדי החמצון תפקיד חשוב בשימור הבריאות של גור הכלבים. הגורים הצעירים נמצאים בסיכון לתחלואה ועליהם לפתח מערכת חיסון טובה במהרה – על כן נהוג לחסנם בגיל צעיר. נוסחת נוגדי החמצון המוספת למזון Hill's Science Plan להתפתחות

הכלבלב היא בעלת יעילות מוכחת קלינית –בנטרול נזקי רדיקאלים חופשיים ובהגברת אפקט החיסון על גוף הגור. היו סמוכים ובטוחים כי מזון הגורים שלכם יסייע לבנות מערכת הגנה חזקה ויאפשר גדילה ככלב בריא.

רמת אומגה 3- ואומגה 6- אופטימלית

Hill's Science Plan להתפתחות הכלבלב מכיל רמה אופטימלית של חומצות השומן מקבוצות אומגה 6 ואומגה 3 , המסייעות לשיפור התפתחות התנועתיות של הכלבלב, לתמיכה בהתפתחות מערכת החיסון ולטיפוח פרווה מבהיקה ועור בריא ונעים.

רמת מינרלים אופטימלית

על הכלבלב הקטן לבנות מסת עצם רבה לפני הגעתו לבגרות. כדי שתהליך זה יתרחש באופן אופטימלי, על המזון להכיל איזון מתאים של מינרלים ודגש מיוחד יושם על רמה מתאימה של סידן וזרחן. חשוב לשים לב שעודפים של סידן או זרחן, עלולים להזיק לגוף ממש כמו חוסרים.

ישנה חשיבות מיוחדת לרמת המינרלים בגורי כלבים מגזע גדול או ענק - על תכולת הסידן במזונם להיות מדויקת כדי להימנע מהתפתחות שלד לקויה. אנו בחברת Hill's זיהינו מהו האיזון המתאים בין המינרלים החשובים, כדי להבטיח לכל גור תזונה מדויקת לפי גודל הגזע לו משתייך.

 חומצת השומן DHA ממקור טבעי

חומצת שומן זו חשובה בכל החיות הצעירות המתפתחות (אפילו לנו, בני האדם). היא תורמת להתפתחות הראייה ומערכת העצבים המרכזית. כפי שהביטוי 'ראה ולמד' נכון עבור תינוקות, כך גם עבור גורי כלבים. הגור מגלה את העולם סביבו ולומד אותו באופן יומיומי בצורה ויזואלית. חומצת השומן DHA  מקבוצת אומגה 3 מהווה מרכיב מפתח להתפתחות תקינה של הכלבלב. היא נמצאת באופן טבעי גם בחלב החתולה המיניקה. נוכחות חומצה זו חיונית להתפתחות תקינה של המוח ושל הראייה. בנוסף, היא מעודדת התפתחות מערכת חיסון חזקה. על ידי האכלה של הגור במזון המועשר בחומצה DHA ממקור שמן דגים איכותי - כגון Hill's Science Plan להתפתחות הכלבלב, תוכלו להיות בטוחים כי נתתם לגור שלכם את הבסיס הטוב ביותר להתפתחות ולמיצוי הפוטנציאל שלו. ככל שגורכם ילמד מהר יותר, כך יתנהג טוב יותר כגור וילמד לחיות לצדכם תוך שמחה והרגשת בטחון כגור וככלב בוגר.

בהכנת המזון Hill's Science Plan משתמשים בחומרי גלם מהאיכות הגבוהה ביותר, חומרי טעם וריח וחומרי שימור טבעיים בלבד.

 

 

כניסה לוטרינר / בעל חנות
שם
סיסמה
הודעות
negishut icon